Son yıllarda yazdığı kitaplarıyla en çok satanlar listesinden inmeyen Hikmet Anıl Öztekin, 21 Ekim Pazartesi  Kazal Expo’da sevenleriye bir arada olacak.

Hikmet Anıl Öztekin kimdir ?

1986 yılında Trabzon’da doğmuştur. Öğretmen bir anne -babanın çocuğudur. Gemi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun olan yazar 27 yaşındayken bu mesleği bırakmıştır. Küçüklüğünden beri hayalini kurduğu yazarlığa yönelen yazar kitap yazmaya başlamıştır.

Yazdığı kitaplarıyla okuyucuyla sıkı bir bağ kurmuş ve birçok takipçisinin beğenisini kazanmıştır. Yazarın ilk kitabı Elif Gibi Sevmek’tir. 2014 yılında yayımlanan bu eser halk tarafından büyük bir ilgiyle karşılanmıştır.

Bu başarısının ardından 2014 yılının sonunda Elif Gibi Sevmek – 2 kitabını çıkarmıştır. Bu kitabı da ilk kitabı kadar çok beğenilmiştir.

2015 yılında ise Eyvallah adlı kitabını çıkarmıştır. Bu kitabın devamı niteliğindeki Eyvallah – 2 ise 2016 yılında yayımlanmıştır.

Yazarın son kitabı olan Fesleğen ise 2017 yılında okuyucularıyla buluşmuştur. Yazarın yazdığı bütün kitaplar halk tarafından çok sevilmiştir.

Hikmet Anıl Öztekin Youtube üzerinden yayınladığı videolar ve farklı şehirlerde verdiği konferanslar sayesinde de takip edilebilir.